Naujienlaiškis
 
Partneriai

Prekių grąžinimas

 

 Atsisakyti prekės, jei Jums netinka jos forma, dydis, spalva ar komplektiškumas, galite per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 Primename, kad remiantis LR Civilinio Kodekso 6.228 straipsnio nuostatomis nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:

 Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių pasiūlymuose.

Garantija nėra taikoma:

 Gavę nekokybišką prekę, nedelsdami kreipkitės el.pastu studijamatrica@gmail.com arba telefonu 861610888. Prekės pardavėjas (ar garantinis servisas) nustatys Jūsų nurodytų prekės trūkumų atsiradimo aplinkybes ir jei šie bus objektyvūs arba atsiradę ne dėl pirkėjo kaltės netinkamai naudojant ar laikant prekę, esant galimybei tokios prekės bus pakeistos kokybiškomis arba per 14 dienų už jas grąžinti pinigai. 

Prekės kokybės vertinimas ir taisymas/keitimas gali užtrukti iki keturių savaičių. Jei prekė grąžinama, pirkėjas sutinka, kad ekspertui nustačius, jog pretenzija dėl prekės trūkumų yra nepagrįsta arba trūkumai atsirado dėl pirkėjo kaltės netinkamai naudojant arba laikant prekes, visas eksperto tyrimo išlaidas apmoka pirkėjas.

 Jūsų bus paprašyta užpildyti prekės grąžinimo formą, nurodant prekės kodą, savo asmens duomenis (vardą, pavardę, sąskaitos numerį) bei prekės grąžinimo priežastį. 

Prašymą dėl pinigų grąžinimo gali pateikti tik tas asmuo, kuris mokėjo už prekes. Pinigus ne vėliau nei per dvi savaites nuo prašymo gavimo dienos grąžiname į banko sąskaitą, iš kurios buvo padarytas apmokėjimas perkant prekes.

Grąžinant prekę būtina pateikti visus prie prekės pridėtus dokumentus.

Pagarbiai,

Sizeplus.lt komanda